vvog, vereniging voor openbaar groen


waardebepaling bomen
Actuele eenheidsprijs [2017]
5,43 euro/cm2

ORGANISATIE > Secretariaat

Vereniging voor Openbaar Groen

Predikherenrei 1c
8000 Brugge
Tel. 050 33 21 33
Fax 050 33 20 62
E-mail vvog@vvog.info

Personeel
personeel_vvog

Jos De Wael

  • secretaris-diensthoofd
  • hoofdredacteur Groencontact
  • Technische adviezen

jos.de.wael@vvog.info



Emmanuel Ampe

  • Technische adviezen
  • Vorming

emmanuel.ampe@vvog.info



Rudi Geerardyn

  • Technische adviezen
  • Actie Groene lente
  • Vorming

rudi.geerardyn@vvog.info



Doreen Leuntjens

  • Coördinatie Vorming
  • Administratie Groencontact
  • Administratie secretariaat

doreen.leuntjens@vvog.info



Dirk Neirynck

  • Boekhouding
  • Verantwoordelijke documentatiedienst
  • Verantwoordelijke informatica en elektronische uitgaven
  • Administratie Groenmail
  • Webmaster

dirk.neirynck@vvog.info



peter Vandyck

Peter Vandyck

  • Lesgever
  • Vorming

peter@vvog.info

Webmaster

Indien u opmerkingen heeft over de website of indien bepaalde links niet werken kan u dit mailen naar de webmaster@vvog.info. Wij brengen dit dan zo vlug mogelijk in orde.




vereniging voor openbaar groen leden login contacteer de vereniging voor openbaar groen via email 050/33.21.33 telefoonnummer vereniging voor openbaar groen






Openbaargroen.be

VMM

Week avn de Bij





VVSG



Landmax

Thomas

Best Selectl

De Ceuster


Willaert